BS Piotr Wtorkowski

Oferujemy Generalne Wykonawstwo, kompleksowe usługi remontowo-budowlane oraz ślusarsko-spawalnicze, zajmujemy się również wyłączną dystrybucją, montażem i serwisem przesuwnych ścian dźwiękoszczelnych holenderskiej firmy Multiwal, a także dystrybucją i montażem kabin sanitarnych.
Firma BS Piotr Wtorkowski to: tradycja i nowoczesność, 30-letnie doświadczenie i świeże spojrzenie na zagadnienia budownictwa, ale przede wszystkim solidność, dokładność i profesjonalizm.

Charakterystyka firmy

Oferujemy Generalne Wykonawstwo, kompleksowe usługi remontowo-budowlane oraz ślusarsko-spawalnicze, zajmujemy się również wyłączną dystrybucją, montażem i serwisem przesuwnych ścian dźwiękoszczelnych holenderskiej firmy Multiwal, a także dystrybucją i montażem kabin sanitarnych.

Firma nasza rozpoczęła działalność w 1985 r. Była to kontynuacja tradycji rodzinnej, czyli pracy rzemieślniczej ojca, dziadka i pradziadka. Z roku na rok zakres działania firmy coraz bardziej się poszerzał. Z małego przedsiębiorstwa, o wąskiej specjalizacji, powstała profesjonalna firma, zajmująca się kompleksowymi pracami wykończeniowymi.

Ta metamorfoza spowodowana była nie tylko potrzebą rynku, ale też nowymi możliwościami kadrowymi, jakie z czasem zaistniały w firmie. Obecnie bowiem przedsiębiorstwo prowadzone jest przez właściciela – Piotra Wtorkowskiego, doświadczonego przedsiębiorcę budowlanego oraz synów: Łukasza, Tomasza i Roberta, którzy z wykształcenia są technikami budownictwa. Synergia wiedzy, doświadczenia, znajomość nowych trendów budowlanych dają oczekiwane efekty. Wzajemne zrozumienie i zaufanie w zarządzie firmy przekładają się na dobre stosunki interpersonalne panujące wśród załogi. Zakład zatrudnia wysoko wykwalifikowaną i dobrze wyszkoloną kadrę, utożsamiającą się z firmą i wspólnie z właścicielami budującą jej sukces.

Ze względu na duży potencjał firmy trwają nieustanne poszukiwania nowych kierunków działalności.

W styczniu 2014 r. zajęliśmy się dystrybucją, montażem oraz serwisem przesuwnych ścian dźwiękoszczelnych holenderskiej firmy Multiwal oraz ścian składanych. Po kilku latach działalności w tej branży możemy pochwalić się skuteczną realizacją kilkunastu dużych zamówień, między innymi dla takich firm, jak: SKANSKA SA, AGROBEX SP. Z O.O., JAKON SP. Z O.O.

Popyt na ściany mobilne, których montaż wymaga wykonywania prac spawalniczych i ślusarskich, stworzył potrzebę uruchomienia nowych gałęzi działalności: ślusarstwa i spawalnictwa.

Oprócz pracowników, wielką siłą napędową działalności firmy, jest jej główny właściciel – Piotr Wtorkowski, w pierwszej kolejności – rzemieślnik i nauczyciel zawodu, następnie - przedsiębiorca budowlany, a na końcu absolwent Wydziału Administracji Bałtyckiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Koszalinie.

Posiada cechy, dzięki którym buduje dobry wizerunek RZEMIEŚLNIKA. Z wielką powagą traktuje swoje rzemiosło, daje dobry przykład młodym rzemieślnikom, pokazuje, że właśnie w solidnej pracy jest RZEMIOSŁA siła. W ciągu trzydziestu lat działalności Piotr Wtorkowski wyszkolił ponad 50 uczniów, za co otrzymał wiele odznaczeń i medali. Razem z synami, jest propagatorem rozwoju, poprzez udział w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą (Niemcy, Szwecja), kursach i konferencjach; jest uczestnikiem każdego spotkania, które rozwija i poszerza horyzonty. Oprócz dokumentów urzędowych potwierdzających kwalifikacje zawodowe, posiada następujące certyfikaty: złoty i platynowy certyfikat firmy ATM „Malowanie wnętrz i techniki dekoracyjne”, certyfikat w zakresie montażu obiektów budowlanych w technologii Royal Building System firmy Royal Europa, certyfikat „Zastosowanie preparatów AGS”, licencję na stosowanie technologii „Rigips”, certyfikat „Dekoracje ścian i betonu oraz tworzenia struktur kamiennych w technice Stone System”, certyfikat „Systemy hydroizolacji w starym i nowym budownictwie”, certyfikat francuskiej firmy Senideco”, certyfikat Akademii Technik Malarskich, złoty certyfikat Akademii Technicznej PPG Deco „Systemy wykończenia wnętrz”.

Kadra firmy BS Wtorkowski to ludzie otwarci na wszelkie nowe rozwiązania i pomysły. Ważne decyzje podejmowane są wspólnie. Współpraca w firmie opiera się na wzajemnym zaufaniu, szacunku oraz nowoczesnym podejściu do pracy.

BS Piotr Wtorkowski to:

tradycja i nowoczesność, 30-letnie doświadczenie i świeże spojrzenie na zagadnienia budownictwa, ale przede wszystkim solidność, dokładność i profesjonalizm.